Televizyonu Smart TV çevirme cihazı

Televizyonunuzda USB veya HDMI girişi varsa artık eski model televizyonunuzu Smart TV’ ye çevirebilirsiniz. Kablosuz internet bağlantısı ile aynı zamanda internette dolaşabilir ve YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter’ a da girebilirsiniz.

Televizyona wifi adaptörü almak yerine Android TV Box alabilirsiniz.

Android TV Box nedir? Android yüklü Smart TV özelliği olmayan televizyonlara Smart TV yapmaya ve internette girmeyi sağlayan cihaz.

Eski televizyonu Smart TV’ ye çevirme

Android TV BOX fiyatları ortalama 90-300 arası bir fiyata bulunmakta. Tabi daha yüksek fiyatlarla da satılmakta. Ama önerdiğimiz cihazlar arasında iki marka tercih edilebilir. Hem kaliteli hemde fiyat olarak makul. Xiaomi Mi ve X96.

Kullanıcıların geneli televizyonu smart tv çevirme, televizyonu smart tv yapma, televizyona internet bağlama ve internette girmek için bu şekilde aramalar yapmakta.

Summary
Televizyonu Smart TV çevirme
Article Name
Televizyonu Smart TV çevirme
Description
Eski televizyonu Smart TV' ye çevirme
Author
Publisher Name
Teknoloji haber
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bixby kapatma ayarları

Samsung’ un Bixby özelliği buaralar bazı modellerde sorun çıkarmakta. Bu sorun Galaxy S8, S8 Plus ve yeni model Galaxy S9′ da görülmekte. Sorun yanlışlıkla açılan Bixby özelliği. Bixby, Samsung’ un çıkardığı sesli asistan. Rakiplerine göre artıları ve eksileri var. Ama gayet başarılı bir uygulama. Bixby yanlışlıkla nasıl açılıyor? Yukarıdaki modellerde […]

Subscribe US Now