Android ücretsiz VPN programı

Android ve tablette ücretli ve ücretsiz VPN programı önerileri! Bazı VPN uygulamaları internette hızlı bağlantı sağlarken bazıları da yavaşlatmaya neden olabiliyor. Bundan dolayı deneme yanılma yöntemi ile istediğiniz VPN programını kullanabilirsiniz.

VPN’ de çoğunlukla Hotspot Shield programı akla gelmekte. Ama buna alternatif çok sayıda kaliteli programlar da bulunmakta.

Ücretli ve ücretsiz VPN programları

Android ücretsiz VPN programı

VPN nedir? Bir ağ üzerinden bağlanırken güvenli bir yol sağlar. Bu uzak ağ gibi ticari bir VPN hizmeti tarafından sağlanan iş yeri ya da ev ağı olarak, özel bir ağdır. Bağlı tüm ağların trafiği hem güvenli hemde gizli tutulmasını sağlar.

Droidvpn ve Finchvpn ve CyberGhost YouTube, Twitter, Facebook ve Instagram gibi sitelere sorunsuz ve hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlar.

Son öneri VPN programı da CyberGhost!

Bazı programlar hem iOS iPhone hemde Android telefonlarda kullanılabilmekte. Çoğu da Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarlarda kullanılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

iPhone Android WhatsApp yedek alma

Android ve iOS iPhone cep telefonda WhatsApp uygulamasında yedek alma nasıl yapılır? iPhone Android Mesajlaşma uygulamaları arasında oldukça popüler olan ve birçok kullanıcının tercih ettiği Whatsapp ile yedekleme yapma işlemi de oldukça kolaydır. Whatsapp mesajlarınızı yedeklemek istiyorsanız, Whatsapp yedek alma konusundaki bu yazımızda istediğiniz bilgileri bulabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında Google Drive […]

Subscribe US Now