Ana sayfa İnternet Facebook iletişim müşteri hizmetleri

Facebook iletişim müşteri hizmetleri

555
0
PAYLAŞ
facebook android iphone ayarlari

Facebook iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye iletişim e-posta adresi bulunmakta mı? Şikayet etmek için başvuru adresleri! 11870 Teknoloji hattı!

Facebook, şu an dünyanın en fazla ve bağımlılık yönünden en çok kullanılan sosyal ağıdır. İlk açıldığında sadece üniversiteli öğrencilere hitap eden Facebook, daha sonra kurumlara ve dünya geneline ulaştı.

Facebook, Instagram ve Whatsapp gibi büyük paylaşım ağlarını satın alarak gücüne güç kattı. Özellikle Whatsapp’ ı alması büyük bir hamle oldu. Şu an cep telefonda internet kullananların çoğunun bir Whatsapp hesapları bulunmakta. Yani her eve girdi.

Facebook iletişim müşteri hizmetleri

Facebook iletişim

Facebook’ un bu başarısı ve hızlı yükselişi yanında bazı sorunları getirdi. Güvenlik açıkları ve hesap sorunları gibi. Çoğu Facebook sorunları için başvuru adresleri bulunamamakta veya kullanıcı tarafından yapılamamakta. İşte bu gibi durumlarda önerdiğimiz teknoloji hattı her türlü sorun için 7/24 yardım etmekte. www.teknolojikhaber.net

Facebook için bir çağrı merkezi, müşteri hizmetleri veya destek hattı bulunmuyor. Sadece özel kurumsal ücretli yardım hatları bulunmakta.

Tüm sorunlar için yorum bırakabilir ve önerilen destek hattını arayabilirsiniz.

Hesap sorunları için: disabled@facebook. com, istek / öneri : info@facebook. com Güvenlik sorunları için: privacy@facebook. com ve genel yardım için: help@corp.facebook. com

Facebook müşteri hizmetleri

Alabileceğiniz yardım konuları: Facebook hesabı açma kapatma, Facebook hesabım çalındı, hesabıma ulaşamıyorum, hesabım açılmıyor, Facebook tarafından hesabım kapatıldı, şifre sıfırlama olmuyor, kural ihlali nedeniyle hesabım kapatıldı, bir hata oluştu, şifremi unuttum, kayıtlı mail adresime ulaşamıyorum, hacklenen hesabı kurtarma geri alma, Facebook şikayet etme adresi, Facebook müşteri hizmetleri, Facebook iletişim kanalları gibi konular için yardım alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Summary
Destek hattı
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
Destek hattı
Provider Name
Müşteri hizmetleri,
y.emre mh 553 sk no 24,Erzincan,Türkiye-24100,
Telephone No.11870
Area
Türkiye
Description
Facebook müşteri hizmetleri veya Facebook destek hattı telefon numarası Türkiye

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here