Facebook’ ta yeni haber kaynağı

Yeniliklere doymayan Facebook, Haber Kaynağı özelliğinde bazı yeniliklere gitti.

Yeni yayınlanan bildiriye göre, önemsenen insanlarla daha çok etkileşim için Facebook bazı değişikliğe gitti. Artık öncelik sırası değişiyor.

Facebook, arkadaşlar ile paylaşımları akışın üzerinde tutacak. Daha çok iletişimde olunan kişi ve aile fertlerinin içerikleri durum içeriklerine göre öncelikte yer alacak.

Yani kullanıcı odaklı güncellemelere devam…

Yeni haber kaynağı

Eskiden paylaşımların üstte yer alması çok fazla kişinin etkileşimi ile belirleniyordu. Yani çok fazla yorum, beğeni ve paylaşımla alakalıydı. Şimdi ise paylaşılan içerik etkileşimden bağımsız kişilere gösterilecektir.

Yeni güncelleme ile bu değişim canlı yayın bağlantılarında da geçerli olacak.

Facebook yeni haber kaynağı

Facebook, geçtiğimiz haftalarda da izinsiz fotoğraf paylaşımının önüne almak için yine bir özelliği çıkarmıştı. Haberin detayları sitemizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Huawei yeni modellerde DSLR özelliği

Çinli Huawei, yeni telefon modellerinde DSLR deneyimini tattıracak. DSLR nedir? Üst düzey fotoğraf kalitesini sağlayan teknoloji. Yani herkes bu teknoloji ile iyi bir fotoğrafcı olabilir. Huawei’ nin CEO’su Chengdong, yeni modelde kullanılacak kamera teknolojisini anlattı. Kullanıcıların DSLR düzeyinde bir deneyime sahip olacak. Huawei DSLR özelliği 3 Kamera sensörü kullanılacak. Yer […]

Subscribe US Now