Instagram fotoğrafları yedek alma çevrimdışı!

Instagram’ a yine güncelleme geliyor. Sızdırılan görüntülere göre arama da gelişmiş filtreleme, instagram yedek alma ve yıldızlı mesajlar özellikleri gelecek. Güncelleme ilk iPhone telefonlara gelecek. Sonra Android telefonlara…

Instagram yedek alma özelliği

Hesabınızdaki tüm paylaşımların yedeğini sıkıştırılmış bir halde indirme ve mail adresine gönderim yapılabilecek. Instagram fotoğrafları yedek alma, videoları yedekleme ve tüm mesajları yedekleme yapabileceksiniz.

Diğer bir yeniliklerde tüm mesajlarınızı özel filtreleme yöntemi ile arama yapabileceksiniz. Bunun dışında yıldızlı mesajlar özelliği ile önemli tüm mesajları kısayol dan bulabileceksiniz.

Instagram sorunlarınız için instagram müşteri hizmetleri olmadığından özel instagram destek hattından yardım alabilirsiniz.

Summary
Instagram fotoğrafları yedek alma
Article Name
Instagram fotoğrafları yedek alma
Description
Instagram yedek alma özelliği geliyor!
Author
Publisher Name
Teknoloji haber
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Televizyonu Smart TV çevirme cihazı

Televizyonunuzda USB veya HDMI girişi varsa artık eski model televizyonunuzu Smart TV’ ye çevirebilirsiniz. Kablosuz internet bağlantısı ile aynı zamanda internette dolaşabilir ve YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter’ a da girebilirsiniz. Televizyona wifi adaptörü almak yerine Android TV Box alabilirsiniz. Android TV Box nedir? Android yüklü Smart TV özelliği olmayan […]

Subscribe US Now