Instagram hesap yedeği alma

Instagram’ a geçtiğimiz haftalarda gelecek bazı önemli özellikler hakkında yayınladığımız bir haberimizde bu özelliklerin içerisindeki bir özellik kullanıcıların çok ilgisini çekti. Nedir bu yenilik?

Geçtiğimiz aylarda yedekleme konusunda bir görüntü sızdırılmıştı. Daha doğrusu bir kullanıcı tarafından tespit edilmişti. Bazılarına göre hayat kurtaracak yenilik geliştirme aşamasında.

Yedek alma! Instagram, hesap yedekleme özelliği için açıklama yaptı. Beta aşamasında olan yenilik ile artık hikayeler, videolar ve fotoğrafların yedeği alınabilecek. Önemli ve geç alınan bir karar. Çoğu mağdur bu özelliği beklemişti. Hesabım çalındı diyerek çözüme ulaşamayanlar veya hesabı kapatılanlar artık daha önce aldığı yedekle verilerine ulaşabilecek.

Yedekleme geliyor

Yedekleme özelliği acaba Facebook tarzı mı olacak? Verilerin kopyasını indirme seçeneği benzeri bir seçenek gelebilir. Artık bilgisayara, telefona ve e-postaya yedek alınabilir. Şu an net detay bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

WhatsApp grup sayısı yükseliyor

Whatsapp uygulamasında yeni bir güncelleme geliyor. Artık grup sayısı daha fazla olacak. Malum grup sayısı 256 kişi olarak sınırlıydı. Şimdi ise 4096′ ya çıkıyor. SMS dönemi Whatsapp ile son buldu diyebiliriz. Hele aynı anda birden çok kişi ile mesajlaşma daha ayrı bir keyif olabiliyor. Ama bazı kullanıcılar grup sayısından şikayetçi. […]

Subscribe US Now