Instagram iletişim müşteri hizmetleri numarası

Instagram iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası arayanlar ve e-posta şikayet adresleri arayanlar için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram’ a ulaşamıyorum. Her hangi bir iletişim telefon numarası, çağrı merkezi veya e-posta adresleri bulunuyor mu? Haberimizde bazı iletişim kanallarına yer verdik. Alternatif olarak’ ta özel destek hattı teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Instagram, Facebook ile git gide büyümeye devam ediyor. 2012 Yılında Facebook tarafından satın alındı. İlk yıllarda Facebook aldığınıa pişman olsa da ilerleyen yıllarda emeğinin karşılığını fazlasıyla aldı.

Instagram müşteri hizmetleri

Özel destek hattı, haber içerisinde geçmekte. Bu hattan 7 gün ve 24 saat yardım alabileceğiniz deneyimli personelle sorunların analizi ve çözümleri üretilmekte. Normal instagram kanalları ile çoğu sorun için ulaşamıyabiliyorsunuz. Ya da hangi formu dolduracağınızı bilemeyebiliyorsunuz. İşte bu adımları sizin adınıza önerilen çağrı merkezi yapmakta.

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye dahil dünya genelinde bulunmamakta. Sadece yardım seçeneklerinden dolduracağınız başvuru formları üzerinden geri dönüş beklenmekte. Yasal durumlar içinde bulunduğunuz resmi kanallar üzerinden instagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram iletişim

Instagram iletişim seçenekleri

Alabileceğiniz yardım seçenekleri: Instagram hesabım çalındı, şifre sıfırlama nasıl yapılır ya da yapamıyorum, mail adresim çalındı, kişisel bilgilerim hacklendi, instagram’ daki videoları ve fotoğrafları kaldırmak istiyorum, instagram şikayet etme, instagram zaman aşımı hatası, instagram bir hata oluştu daha sonra tekrar dene sorunu ve hesap açma kapatma adımları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Wikipedia Türkiye’ yi özledik kampanyası

Wikipedia yaptığı yanlış nedeniyle Türkiye’ de erişim engeli almıştı. Çok dirense de yaptırımla gerekli adımları atmak istediğini gösteren bir kampanya başlattı. Wikipedia, Facebook sayfasında paylaştığı “Türkiye’ yi özledik” şeklindeki kampanyası büyük ses getirdi. Wikipedia, 1 hafta sürecek Türkiye kampanyasında kullanıcıların isteği doğrultusunda güncellenecek. Wikipedia Türkiye erişim yasağı Aynı zamanda ” […]

Subscribe US Now