Instagram son görülme kapatma özelliği

Instagram uygulamasında son görülme özelliği! Instagram’ a yeni bir özellik geldi. Son yıllarda hızla büyüyen Instagram, Facebook’ ta yer alan özellikleri bünyesine almaya devam ediyor. İşte yeni bir özellik son görülmeye bakma!

Son görülme, gecen yılın son aylarında gündeme oturmuştu. Instagram çalışmalarını büyük oranda tamamladıktan sonra bu özelliği bazı kullanıcılarının hizmetine açtı.

Instagram son görülme özelliği Türkiye’ de yayınlandı. Kullanıcılar artık listesinde yer alan kişilerin son görülmesini görebilecek.

Son görülme, şu an hala test aşamasında. Instagram kullanıcı deneyimlerini analiz etmeye devam ediyor.

Instagram son görülme bakma: Instagram’ ı açınız. Üst bölümde uçurtma simgesine benzer simgeye dokunun. Açılan bölüm mesajlar bölümü burada kullanıcıların son görülme zamanlarını görebilirsiniz.

Instagram son görülme kapatma adımları

Son görülme nereden kapanıyor? Instagram uygulamasını açınız. Profilden çark simgesine yani ayarlara giriş yapınız. Açılan bölümde aşağıda “Hareket Durumunu Göster” seçeneğini pasif duruma getiriniz. Aynı yerden de son görülme açma işlemini yapabilirsiniz.

Instagram son görülme bakma

Not: son görülmeyi kapattığınızda sizde diğer kullanıcıların son görülmelerini göremezsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinde yaşadığınız sorunlar için önerilen destek hattı aranabilir. Malum Instagram müşteri hizmetleri bulunmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Facebook profil resmi büyütme

Facebook‘ ta her hangi birinin profil resmini tam göremiyor veya büyütmek istiyor ve yapamıyorsanız çözümü haberimizde… İstediğiniz profil resmini büyütmek istiyorsanız bir kaç adımla kişinin profil resmini büyükte bilirsiniz. Facebook profil resmini büyütme nasıl yapılır? 1. Profil resmini görmek ve büyütmek istediğiniz kişinin resmi üstüne fare ile sağ tıklayarak resim url […]

Subscribe US Now