Korsan film sitelerinin sonu mu geliyor

Dünya genelinde çok fazla kullanıcısı olan 123movieshub. to kapanma kararı aldı. Bu site korsan filmlerin çokça yer aldığı bir platform. Kapatma kararı neden aldı?

Henüz resmi bir açıklama gelmedi ama büyük ihtimal yüksek telif hakları cezası almamak için böyle bir kararı aldı.

Kısa süre önce yaptığı bir açıklama da bazı hizmetlerini sonlandırebileceklerine yer veren site bugünden itibaren hizmetlerini durdurdu.

Korsan film siteleri

123movieshub, özellikle yurtdışının en büyük ve güçlü sitesi. Alınan karar diğer siteleri de etkileyebilir. Tüm korsan film sitelerinin sonu mu geliyor?

İnternetten film izleme suç mu? İzleten ve izleyen suç işliyor. Büyük ihtimal bu durumdan cesaret alan şirketler yaptırım kararı alabilir. Bu da çok sayıda film sitesini etkileyebilir. Zaten bu aralar artık çok sayıda film ve dizilere uygun ücretten erişim sağlayan hizmetler olduğundan bu durum eğer olursa, sinema severlerin bazılarını etkileyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

The itunes store is unable to process purchases at this time çözümü

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, Plus, iPhone SE, iPhone 8 ve iPhone X uygulama açtığımda The itunes store is unable to process purchases at this time geliyor çözümü nedir? Ne demek? Yaptığımız denemelerde YouTube, Facebook, Canlı yayın TV uygulamalarında ve oyunlarda görülmekte. Çoğu uygulamaları açtığınızda “the itunes […]

Subscribe US Now