WhatsApp hata kodu 24 nedir

WhatsApp uygulamasında “yükleme sırasında bilinmeyen bir hata oluştu hata kodu 24” şeklinde bir sorunla mı karşılaştınız? Hata Android ART kaynaklı. Çözümü için pek fazla seçenek bulunmuyor. Öneri olarak alternatif adımlar var ama bu adımlarda nadir çözüme ulaştırmakta.

Sorun Android ART kaynaklı. Data / com dosyasında com.whatsapp’ ın gizlenmiş olması.

WhatsApp hata kodu 24 çözümü

WhatsApp uygulamasını kaldırıp, ön bellek uygulamalarından biri ile cihazı temizleyip tekrar WhatsApp’ ı yüklemeniz. Alternatif olarak parallel space uygulaması kulanılabilir. Kesin çözüm telefona format atmakta.

Hata genelde eski Android sürümlerinde görülüyor. WhatsApp müşteri hizmetleri veya WhatsApp destek hattı olmadığından uygulamadan sorun bildir seçeneği kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

iOS 11.4 güncellemesi için beta yayınlandı

iPhone için iOS 11.4 güncellemesi yolda! Apple, yakın zamanda yaptığı bir yanlış tüm kullanıcılarında tepki almasına neden oldu. Peki ne yapmıştı? iPhone’ ların performansının düşüşüne neden olan bir işlem yapmıştı. Bunu yapmasının nedeni de yeni iPhone modellerini satmaktı. Sonradan resmi açıklama da kullanıcılarının daha iyi telefon modellerini kullanmaları için yapıldığını […]

Subscribe US Now