3G Varyantlı Yeni Nokia 3310 Yakında Piyasada

Cevat Faik

Nokia 3310 hepimizin bildiği, dayanıklılığı ile aklımıza gelen efsane bir telefondur. Nokia firması ise telefon dünyasına yeni bir model ile efsane bir dönüş yapmaya hazırlanmakta. Mobil Dünya Kongre’sinde 3 yeni model tanıtan marka, efsane model 3310’u da yenileyerek kongrede nostalji rüzgarı estirerek etkili dönüş yaptığını belli etmişti. Kısa süre önce ülkemizde de satışa çıkarılan yeni Nokia 3310, bu sefer 3G destekli olarak geliyor.

Ülkemizde de satışa çıkarılan ve kongre de tanıtılan Nokia 3310’da 3G desteği bulunmamaktadır. Öncelerde bu hususun bir eksiklik yaratmadığını söyleyen yetkililer, galiba bu fikirlerinden dönmüş gibi gözüküyorlar. Geçtiğimiz günlerde FCC’de ortaya çıkan bu 3G varyantlı 3310’un satışa çıkabilmesi için bütün sertifikalarının tamam olduğu görülüyor.

Cihazın fiyatı ile ilgili ise bir açıklama yapılmamış olup, henüz bir bilgi de mevcut değildir. Bilindiği gibi yeni Nokia 3310 ülkemizde 550 TL fiyat segmentiyle raflarda yerini almıştır. Avrupa’da ise 50 euroluk bir fiyatla satışa sunulmuştu. Kafamıza takılan bir husus ise Avrupa’da 50 Euro olan telefon Türkiye’de nasıl 550 TL olabilir?

FCC’de ortaya çıkan yeni 3G varyantlı telefonun ne zaman satışa çıkacağı ise şu anlık bir resmiyet kazanmış değil. Ancak Nokia firmasının bu konuda yavaş davranmayacağını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Huawei Yeni Amiral Gemisi: Mate 10

Huawei markası dünyada en çok tanınan telefon üreticilerinden biri olarak yerini almaktadır. Yakın zamanda yeni bir amiral gemiyle karşımıza çıkacaklar. Bu yeni telefonun ismi ise:Mate 10. Mate 10’a ait ilk görüntüler ve özellikleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Görünüşe göre Huawei Mate 10 gerçekten harika olucak! Mate 10’un Özellikleri: Huawei […]

Subscribe US Now