Apple kredi kartı kaldırma

Apple’ ın uygulama mağazasından ücretli bir uygulama aldığınızda yanlışlıkla kredi kartınızı eklediyseniz veya Apple ilk kurulumda kredi kartı bilgilerini verdiyseniz ve App Store’ den ekli olan kredi kartınızı nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız bu haberimizde detaylı adımlarla işlem yapabilirsiniz.

Apple kredi kartı kaldırma nasıl yapılır? iPhone telefondan ayarlar’ a giriniz. İlk bölümdeki Apple kimliği yani adınızın bulunduğu alana dokunun sonra “ödeme ve teslimat” ve son seçenek “ödeme yöntemi” seçeneğine dokunup buradan ekli kartı kaldırabilirsiniz..

Kredi kartını kalkmıyorsa alternatif olarak App Store’ den girip ayarlar’ dan kaldırmayı deneyiniz. Ya da farklı ödeme yöntemi ekleyiniz.

Kredi kartsız hesap açmak

Kredi kartı yazmadan Apple hesabı açmak istiyorsanız ya bilgisayardan açınız ya da ücretsiz bir uygulamayı / oyunu tıklayarak oradan hesap oluşturursanız kredi kartına gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PTT Messenger yenilenerek geliyor

PTT’nin yakın zamanda çıkardığı Messenger uygulaması yoğun talep nedeniyle çalışamaz hale gelmişti. Sonra sessiz sedasız arka planda çalışmalara devam edildi. Yeni gelişmelere göre testleri başarıyla atlattı. WhatsApp uygulamasında rakip olarak çıkarılan milli uygulama geliştirme çalışmaları devam ediyor. PTT Messenger’ ın testleri bazı bakanlıklarda yapıldı. Zayıf yönlerinde iyileştirmeler yapıldı. PTT Messenger indirmek […]

Subscribe US Now