Galaxy S7 Android 8.0 güncellemesi geliyor

Google, Android P testlerine devam ederken çoğu cihaz üreticisi şu aralar Android Oreo güncellemesi için uğraşıyor. Yeni cihazlara gelen güncelleme Galaxy S7′ ye  de geliyor.

Samsung, Wifi Alliance başvurusunun sızdırılması ile bazı cihazların güncelleme bilgilerine ulaşıldı. Orta segmant modellere gelen yeni sürümü alacak cihazların listesini ekran görüntüleri ile yayınladık.

Android 8.0 alacak cihazlar

Android 8.0 güncellemesi, Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Xcover 4, Tab S3, Galaxy A3 ve Galaxy A5 modellerine gelmesi bekleniyor.

Galaxy S6 ve Edge için durum ne? Büyük ihtimal Samsung, Oreo güncellemesini bu modeller için çıkarmayacak. Nereden anladınız sorusu için kısa süre önce Samsung, bu modeller için desteği durdurduğu yayınlandı.

İşte Android 8.0 alacak telefonların listesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

WhatsApp kişileri takip etme

Whatsapp’ ta rehberdeki her hangi birini takip etmek için bazı uygulamalardan yararlanabiliyorsunuz. Ama bu uygulamalar daha sonra güvenlik konusunda sıkıntı çıkarabiliyor. Veri güvenliğinin olduğuda şüpheli. Gelelin Whatsapp kişi takip programına. Chatwach adlı bir uygulama ile istediğiniz kişinin Whatsapp’ ı ne zaman kullandığını, ne zaman kapattığını ve mesajlaştığını görebiliyorsunuz. Bu uygulama casus yazılım […]

Subscribe US Now