Galaxy S9+ özellikleri ve Geekbench testi

Samsung’ tan yeni bir test sızıntısı. Bu yıl adından çok söz edilen ve edilmeye devam edecek Galaxy S9 Plus modelinin Geekbench sonuçları yayınlandı. Peki Galaxy S9 fiyatı?1

Galaxy S9+ rekora koştu. Testte tek çekirdek ve çoklu çekirdek olarak yer verilen puanlara göre önceki modelleri geri de bıraktı.

Testte model numarası SM – G965F olarak görüldü.

Galaxy S9 özellikleri

Galaxy S9 ve S9+ özelliklerini incellediğimizde ekran boyutu 5.8 ve 6.2 inç, işlemci sekiz çekirdeğe sahip Exynos 9810, kamera 12 MP çift kamera olacak. RAM tarafı 6GB depolama alanları 64, 128 ve 256 GB olarak satışa çıkacak.

Tanıtım tarihi 25 Şubat olarak beklenmekte. Satış fiyatı 1128 – 1258 doları aralığında. Galaxy S9 fiyatı bakalım Türkiye için farklı olacak mı?

Summary
product image
Author Rating
1star1star1stargraygray
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Samsung
Product Name
Galaxy S9 Plus
Price
USD 1128
Product Availability
Pre-Order Only

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Android telefondan iPhone veri aktarma

Android cep telefondan iPhone verileri transferi nasıl yapılır? Whatsapp, mesajlar, fotoğraflar, videolar, rehberdeki kişiler ve dahası… Akıllı telefonun ekranı son yıllarda giderek büyüse de iphone ekranına uyum sağlaması zor olmaktadır. Hele tercihinizi android telefondan sonra iphone yönlendirdiyseniz verilerinizi nasıl aktarmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Neyse ki, android verileri iphone aktarma için […]

Subscribe US Now