GetContact App Store ve Google Play’ den silindi

GetContact uygulaması, sizi rehberde hangi isimle kayıt ettiğini göstermeye yarayan programın adı. Bu özelliğin dışında numara engelleme gibi bazı özellikleri de bulunmakta. Ama adı bu aralar veri güvenliğinin olmadığıyla gündemde.

Şirketten açıklama geldi. Resmi sitesine girdiğinizde verilerin güvenliğinin sağlandığını belirten uzun bir yazı paylaşmışlar. Ama yarın farklı bir durum olmayacağından kimse emin değil. Çok fazla olumsuz yorum aldığından dolayı Google Play Store ve App Store’ den kaldırılma kararı alındı.

Ülkemizde de BTK tarafından incelemeye alınan uygulama için alınacak karar ne olacak göreceğiz. Büyük ihtimal kullanıcıları uyarılacak.

GetContact numarayı silme

Bizden de öneri uygulamayı kaldırmanız ve numara ile sorgulama hizmetinden telefon numaranızı silmek.

Rehberden GetContact kaldırma adresi: getcontact.com/en/unlist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Facebook giremiyorum sorunu

Facebook’ a giriş sorunu yaşıyorsanız ya da Facebook hesabıma giremiyorum hata ile karşılaşıyorum diyorsanız, çözümü size önerdiğimiz Facebook iletişim formu. Facebook hesabınıza girerken yanlış şifre, bilinmeyen bir hata veya daha sonra dene gibi hatalarla karşılaşıyorsanız, bu haberimiz size yardımcı olabilir. Yine de Teknoloji hattı müşteri hizmetleri aranabilir. Bu sorunların geneli […]

Subscribe US Now