Huawei P20 Lite fiyatı ve özellikleri

Huawei yeni telefon modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Huawei P20 Lite adını verdiği yeni modelin fiyat ve donanım açısında iyi olması bekleniyor.

Daha önce görselleri sızdırılan P20 Lite orta segment bir model olması bekleniyor.

merakla beklenen telefonu P20 Lite’ın fiyatı ve detaylı teknik özellikleri sızdı. Huawei P20 Lite birkaç hafta içerisinde büyük bir lansmanla birlikte tanıtılacak. Şimdiye kadar telefonun görselleri ve bazı teknik özellikleri sızmıştı. Şimdiyse fiyatın da dahil olduğu detaylı bilgiler ortaya çıktı.

Huawei hem P serisiyle hem de Mate serisiyle amiral gemisi olarak nitelendirebileceğimiz telefonlar üretiyor. Martın ortalarında tanıtılacak olan P serinin yeni üyeleri hakkında da pek çok iddia ve bilgi ortaya çıkıyor.

Huawei P20 Lite özellikleri

Huawei P20 Lite özellikleri, ekran Full HD 5.84 inç IPS, RAM 4 GB, işlemci 8 çekirdek, ön kamera 2 MP arka ise 16 MP ve Android 8.1 sürümü ile gelecek.

Huawei P20 Lite fiyatı 450 dolar olması bekleniyor. Tanıtım tarihi de 27 Mart.

Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Huawei
Product Name
Huawei P20 Lite
Price
USD 450
Product Availability
Pre-Order Only

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Instagram iletişim müşteri hizmetleri numarası

Instagram iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası arayanlar ve e-posta şikayet adresleri arayanlar için haberimizi inceleyebilirsiniz. Instagram’ a ulaşamıyorum. Her hangi bir iletişim telefon numarası, çağrı merkezi veya e-posta adresleri bulunuyor mu? Haberimizde bazı iletişim kanallarına yer verdik. Alternatif olarak’ ta özel destek hattı teknoloji hattını arayabilirsiniz. Instagram, Facebook ile git […]

Subscribe US Now