iOS 11.4 yükleme sorunu yaşayanlar

iOS 11.4 sürüm güncellemesinin yayınlanmasından sonra bazı kullanıcılarda iOS 11.4 indirme ve iOS 11.4 yükleme sorunu görüldü. İşte haberin detayları…

Apple, yeni sürümle daha çok AirPlay odaklı bazı değişimlere gitti. Yeni güncelleme paketinde iPhone telefonlar içinde iMessage de görülen bir sorun ve Google Drive ile Docs sorunları için iyileştirmeler içeriyor. Bunların dışında az da olsa bazı yenilikler.

iOS 11.4 güncelleme sorunu

iOS 11.4 yine genel güvenlik açıklarının iyileştirmelerini de içeriyor. Önemli bir yenilik ise ekrandaki gökkuşağı yeniliği. Gelelim esas haberimize. iOS yükleme sorunu!

  • iOS 11.4 güncelleme de sorun yaşayan kullanıcıların sayısı çok ama çok az. Bazıları cihaz kaynaklı gibi duruyor.
  • Telefonda güncellemeye engel olacak uygulamalar var olabilir.
  • Telefonu kapatıp açıp yeniden indirmeyi deneyin.
  • İnternet bağlantısı kaynaklı olabilir. Başka ağdan deneyin.
  • Telefonun bataryasında sorun olabilir. Pil seviyesi yüksek ama yetersiz seviyede olabilir. Şarj da güncellemeyi başlatın.
  • Telefonun tarihi yanlış olabilir. Kontrol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Apple' dan yeni koruma cam' ı teknolojisi

iPhone yeni ekran! Akıllı telefonlar ne kadar büyük teknolojileri içlerinde barındırsalar da birçok olumsuz yanları da var. Bunların belki de en önemlisi sağlamlık olarak görülebilir. Kasa malzemeleri her geçen gün daha da gelişse de hala görmezden gelemeyecek kadar büyük problemler devam etmekte. Son dönemde çıkan yeni modellerin birçoğunda bulunan su […]

Subscribe US Now