iPhone 8 tanıtım tarihi netleşti

TechCrunch sitesinde yer alan habere göre 17 Eylül’ de iPhone 8′ in tanıtımı yapılacak.

2016 Yılında çıkması beklenen iPhone 8, geliştirme ve bazı sorunlardan dolayı çıkışı sürekli ertelendi. Yine bu yılın ilk çeyreğinde çıkacak haberleri kullanıcılarını hayal kırıklığına sürükledi. Ha bugün ha yarın derken neredeyse 2018′ e girilecek.

iPhone 8 tanıtımında üç önemli üründe tanıtılabilir. iPhone 7s ile iPhone 7s Plus modellerine de yer verilmesi beklenen etkinlikte bakalım ne gibi ürünler tanıtılacak.

iPhone 8 ile OLED ekran gelebilir. Daha önce internette sızan görüntülerde OLED ekran olması olasılığı yüksek olan yeni iPhone’ da aynı zamanda menü tuşu olacak mı olmayacak mı gündemdeki gizemini koruyor. Ama yer alan son gelişmelerde büyük ihtimal olacağı yönünde.

iPhone 8 fiyatı

iPhone 8 fiyatı!

Apple, yeni iPhone modelini tanıttıktan 7-10 gün içerisinde satışa çıkarabilir. Tahmini Avrupa satış fiyatı 1000 ile 1200 dolar olması bekleniyor. Artık düşünün Türkiye fiyatı ne olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Instagram hackleme açığı duyuruldu

Popüler paylaşım ağlarından Instagram hacklendi. Yapılan resmi açıklama da hacklendiklerini kabul etti. Çok sayıda önemli hesaplar çalındı. E-posta hesaplarına ve kişisel bilgilere erişim yapıldı. Instagram hackleme haberleri kullanıcılarını tedirgin etti. Çünkü çok sayıda yüksek takipçisi olan hesaplar çalındı. Facebook tarafından 2012 yılında satın alınan Instagram, satıştan sonra yapılan yatırımlarla kısa süre […]

Subscribe US Now