iPhone telefon görüşmelerini kaydetme

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, 6s, iPhone 7 / Plus, iPhone 8 ve iPhone X cep telefonlarında telefon görüşmesi yaparken gelen aramaları kaydetmek istiyorsanız aşağıda önerdiğimiz uygulamayı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Apple iOS Çağrı kaydetme programını buradan itunes.apple.com/us/app/call-recorder-intcall/id521680097?mt=8 ücretsiz indirebilirsiniz.

iPhone ses kaydetme programı

Çağrı kaydetme uygulaması Apple’ın uygulama mağazası App Store’da bulunmaktadır. Call Recorder –  IntCall uygulaması ile arama konuşmaları kaydettikten sonra tekrar wav uzantılı dosyayı dinleyebilir ya da e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Uygulama bildiğim kadarıyla 45 dakikadan uzun konuşmaları kayıt edemiyor.

Tüm görüşmeleri kaydederek kaydın üstüne tıklayarak çağrıyı dinleyebilirsiniz. İsterseniz görüşme kaydını kimse silmemesi için kilitleyebilirsiniz. Kayıtları pro sürümü ile mail gönderebiliyorsunuz. Görüşme bittikten sonra kayıt edip edilmeyeceği sorulur.

Alternatif farklı uygulamaları da araştırabilirsiniz. Görüşmeler karşı tarafın onayı olmadan yapıldığında suç teşkil edebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sim kart rehberinde kişileri iPhone aktarma

Sim kartta bulunan rehberi iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 7 / Plus, iPhone 8 ve iPhone X telefona aktarma nasıl yapılır? iPhone telefonda sim karta bulunan kişileri göremiyorum nedeni nedir? iPhone dışında farklı bir telefonda bulunan rehberi ya da sim kartta yer alan kişileri iPhone cep telefona aktarılmadan […]

Subscribe US Now