LG katlanabilir cep telefonu

Uzun zamandır gündemde olan katlanabilir telefon için kısa zaman önce LG kanadından bir ışık yakılmıştı ve ürün sızdırıldı. Şimdi ise LG resmi açıklamayla doğruladı.

LG yaptığı açıklamada uzun zamandır çalışma yaptığını duyurdu. Ama projenin detaylarını paylaşmadı. LG, yeni teknolojinin çıkışında aciliyet olmadığından daha çok çalışma ve araştırmalar yapacakmış.

Katlanabilir cep telefonu

Diğer bir yandan LG’ nin yaptığı bir araştırmada kullanıcıların katlanabilir telefona çokta sıcak bakmadıkları belirtiliyor.

Bir söylentiye göre LG, katlanabilir ekranlı telefonun daha iyi olması için rakiplerinin piyasaya sürmesini bekliyor. Yani Huawei ve Samsung’ un neler yapabileceğini görmek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

5G Turkcell ve Huawei ortaklığı

5G için Turkcell ve Huawei ortaklığı, 5G teknolojisinin en önemli taşıyıcısı olarak kabul edilen Turkcell, Çinli iletişim devi olan Huawei ile bir ortaklık sağlayarak 5G destekli şehirler kurma yönünde protokol imzaladı. Türkiye’nin en eski iletişim operatörü olan Turkcell, dünyadaki en büyük cep telefonu üreticilerinden biri olan Huawei ile 5G teknolojisini […]

Subscribe US Now