LG V30 Amerika Çıkış Tarihi Belli Oldu

Cevat Faik

Akıllı telefon pazarında pazarın tekelini kırmaya çalışan LG, snapdragon 835 ile üreteceği ilk telefonu LG V30 modelinin çıkış tarihi de netleşti.

Yeni amiral gemisi olarak piyasaya süreceği LG V30‘un 15 Eylül’ de üretim merkezi Güney Kore’ de ve 28 Eylül’de ise Amerika’ da satışa çıkması bekleniyor. Daha önceki V serisi akıllı telefonları Avrupa pazarına sunmayan LG, bu model ile bu tabusunu da yıkarak Avrupa’ya çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Fakat ürünün Avrupa’da ve Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

ABD, 17 Eylül’ de ön siparişlerin alınması bekleniyor. V30′ un daha önceki V serisi cihazlardan farklı olarak Avrupa pazarına açılacağı biliniyor. Fakat cihazın Avrupa’da çıkış tarihi ise belli değil.

G6 modeli ile istediği başarıyı yakalayamayan LG, V30 ile kaderini değiştirmeye hazırlanıyor. 6 inç ve OLED ekranla satışa çıkması beklenen V30’da 4GB RAM, çift kamera ve kablosuz şarj özelliklerinin olması bekleniyor. Kamera özellikleri ile ön plana çıkmaya hazırlanan V30, LG’nin G serisinin son ürünü G6’daki başarısızlığını kırmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Huawei Honor 6C Özellikleri ve Fiyatı

Bu hafta tanıtılan Huawei Honor 6C ilginç özellikler taşıyor. Bu akıllı telefonun kendi sınıfında çok ses getirmesi bekleniyor. Honor 6C, Avrupa ve Birleşik Krallıkta Honor 8 Pro modeli ile birlikte yer aldı. Huawei 8 çekirdekli Qualcomm’ un Snapdragon işlemci kullanmış. Akıllı telefonda Android 6.0’ ın üzerinde geliştirilen EMUI 4 arayüz […]

Subscribe US Now