Merakla Beklenen Telefon: Samsung Note 8 Yayınlandı

Cevat Faik

Tüm dünyanın şu an gözü Samsung Galaxy Note 8’in ne zaman çıkacağına kilitlenmiş durumda. Galaxy Note 8 hayranları, Galaxy Note 7’nin ağustos ayında çıkmış olmasından dolayı heyecanlı oldukları görülmektedir. Geçtiğimiz sene Note serisinden büyük şikayetler alan donanım devinin Galaxy Note 8’de neler sunacağı  ve telefonu ne zaman tanıtacağı merakla bekleniyor.

Heyecana neden olan bir neden de Galaxy Note 8’in çift kamera özelliğinin sızdırılmış olması olarak gözüküyor. Note 7 cihazında yaşanan patlamalardan dolayı oldukça zarar gören donanım devi Apple markası ile girdiği rekabette oldukça gerilerde kalmıştı.

Samsung’un bu sene içerisinde çıkarttığı S8 ve S8 Plus modellerinin satış rakamlarının oldukça başarılı olması firmanın yeni atılımlara yelken açtığını gösterdi. Yaşanan patlamalardan sonra bütün Galaxy Note 7 modellerini geri çağıran firmanın bu yılın son çeyreğinde ise yeni modeli Note 7’leri piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni çıkacak Galaxy Note 8 modelinde ise  çift kamera özelliği ile sızdırılan diğer bir özellik ise onun altında yer alacak parmak izi okuyucu sensörünün de telefonda yer alacağı belirtilmektedir.

Ekran gövde kullanım alanı ile kullanıcılarına daha fazla yer ayırması beklenen Samsung firmasının telefonda çift kamera özelliğinden başka neler getirceği şimdilik merak konusu olarak gözükmektedir. Cep telefonlarında kullandığı kalemler ile dikkat çeken firmanın bu modelinde de kalemlerin olacağı belirtilmektedir.

Samsung Galaxy Note 8’in yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. 2017 yılının son çeyreğinde ya da 2018 yılının ilk başında bu telefonların tanıtıldığını görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

WhatsApp Web Sürümü İçin O Özelliği Aktif Etti

Geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alınan dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri WhatsApp, web sürümü için yeni bir özellik getirdi. İlk olarak sadece akıllı telefon uygulaması olarak yayınlanan ve Facebook’un satın almasıyla beraber yazılımı geliştirmeye devam eden WhatsApp, daha sonra web sürümünü de yayına almış ve telefondan okutulan QR kodu […]

Subscribe US Now