Note 8 batarya sorunu

Samsung’ un yeni Note modelinde batarya sorunu çıktı. Bazı kullanıcı şikayetlerinde pil tamamen boşaldığında artık telefon açılmıyor şeklinde paylaşımlar yapıldı.

Samsung’ dan resmi açıklamaya göre sorunun net bir cevabı olmadığı yönünde. Ama yazılımsal veya batarya kaynaklı olabilir.

Note 8 batarya sorunu için Samsung değişim talebi alıyor. Sorun şu an için çok az sayıda kullanıcı da görüldü. Ama Note 7′ de görülen büyük sorun ister istemez kullanıcılarını endişelendirdi.

Note 8 batarya sorunu

Galaxy Note 8 şarj sorunu

Galaxy Note 8 dışında S8++ telefon modellerinde de az sayıda bu tarz sorunla karşılaşan kullanıcılar oldu. Sorun yazılımsal olduğu ve pil seviyesinin boşalmasına neden olduğu açıklandı.

Samsung, aynı zamanda sorun yaşayan Note 8 kullanıcılarına cihazlarını acil servise bırakmaları ve sorunun net nedenine bu şekilde ulaşılabileceğini belirtti.

Şu an için telefonu Samsung’ a bırakmak istemeyenler için şarj seviyesini %5 veya %10 olarak şarj ediniz.

Summary
Note 8 batarya sorunu
Article Name
Note 8 batarya sorunu
Description
Galaxy Note 8 şarj bittiğinde telefon açılmıyor sorunu!
Author
Publisher Name
Teknoloji haber
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Face ID aileyi ayırt edemiyor

Parmak izi okuyucusunun yavaş yavaş tarih olmaya başlaması ile birlikte yüz tanıma sistemi telefonlarda kullanılmaya başlanılmıştır. Yüz tanıma sisteminde en gelişmiş teknolojiyi çıkaran ise Apple’dir. Apple, Face ID ismiyle çıkardığı bu yazılımı neredeyse mükemmel çalışmaktadır. Face ID uygulaması ne yazık ki aile üyelerini birbirinden ayırt edememektedir. Özellikle birbirine çok benzeyen anne […]

Subscribe US Now