OnePlus 3 ve 3T Android 8.0 güncellemesi

OnePlus adı ile mobil pazarda büyükler liginde oynayan OnePlus adlı akıllı telefon, OnePlus 3 ve OnePlus 3T için Android 8.0 güncellemesini yayınladı.

OnePlus, markası yayınladığı güncel sürümlerle çoğu üreticiyi geride bıraktı. Yayınladığı Android 8.0 Oreo güncellemesi ile kullanıcılarının güvenini sağladı.

OnePlus 3 Android 8.0 güncellemesi

Akıllı cihaz kullanıcılarının en çok rahatsız olduğu sorun aldıkları cihazların belli bir süre sonra yazılım güncelleme desteğinin durması. Üreticiler bu sorun için sınırlı sayıda cihaz için güncelleme desteği sözünü veriyorlar.

OnePlus 3 ve 3T Android 8.0 güncellemesi

Eskiden CyanogenMod adlı ekip yazılım desteği kalkan cihazlar için güncel sürümler yayınlayarak Android kullanıcılarının yüzünü güldürüyordu. Daha sonra bu ekip başka projeler nedeniyle bu çalışmalarını durdurma kararı aldmıştı.

OnePlus, OxygenOS 5.0 güncellemesi dağıtımlarına başladı. Firma aynı zamanda OnePlus 5 ve OnePlus 5T içinde yeni sürümü 2018 ilk çeyreğinde yayınlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Android konum servisi kapatılamıyor

Google, Android cep telefonlarda kapatılan konum servislerinden etkilenmiyor. Konum servisi kapatma! Quartz’ ın yaptığı araştırmaya göre mobil cihazlarda kapatılan konumlar Google’ yi bağlamıyor. Hatta daha ileri gidiyor ve sim kartlar takılı değilken bile yaklaşık konuma ulaşıyor. Google konum servislerine ulaşıyor Artık tüm Android cihazların konum servislerine ulaşılabiliyor. Ama iOS yani […]

Subscribe US Now