PTT Messenger yenilenerek geliyor

PTT’nin yakın zamanda çıkardığı Messenger uygulaması yoğun talep nedeniyle çalışamaz hale gelmişti. Sonra sessiz sedasız arka planda çalışmalara devam edildi. Yeni gelişmelere göre testleri başarıyla atlattı.

WhatsApp uygulamasında rakip olarak çıkarılan milli uygulama geliştirme çalışmaları devam ediyor. PTT Messenger’ ın testleri bazı bakanlıklarda yapıldı. Zayıf yönlerinde iyileştirmeler yapıldı.

PTT Messenger indirmek

Bakan Arslan’ dan sitem! Milli uygulamaya olan inancı eleştiren bakan PTT için söylenen bazı sözlere de tepki gösterdi ne işi var diyenler PTT’ de gelişen ülkemizi daha iyi geleceğe taşıyacak.

Yapılan çalışmalar uluslararası kurallar çerçevesinde yapılmakta. Bazı denetimlerden geçiyor. Bu alanda da bir dünya devi olunulacağından bahseden Bakan Arslan, denetimleri aynı zamanda bağımsız kuruluşlarda da yaptırıyoruz.

Bakan, bazıları PTT’ nin  15 yıl öncesine dönmesini istiyor. Küçülmesini yok olmasını istiyor.

Bu tarz milli uygulamaları desteklemek milli bir görev haline geldi. Uygulama hakkında detaylar messenger.ptt.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kopyalanan imei sorunu için çözüm

İmei numarası çalındı mı? IMEI sistemi kullandığınız cihazın uluslararası kimliğidir. Bu kimliğin bir eşi benzeri yoktur. IMEI numaraları, kullandığınız cihazın numarasına ya da hesabınıza değil direk cihazınıza bağlıdır. Cihazınız çalındığı zaman takip etmesi kolay olur ve kullanılan şebeke sisteminden cihazınız anında kapatılarak çalan kişi tarafından kullanılması engellenir. Cihazınızın IMEI numarasını […]

Subscribe US Now