WhatsApp grup sayısı yükseliyor

Whatsapp uygulamasında yeni bir güncelleme geliyor. Artık grup sayısı daha fazla olacak. Malum grup sayısı 256 kişi olarak sınırlıydı. Şimdi ise 4096′ ya çıkıyor.

SMS dönemi Whatsapp ile son buldu diyebiliriz. Hele aynı anda birden çok kişi ile mesajlaşma daha ayrı bir keyif olabiliyor. Ama bazı kullanıcılar grup sayısından şikayetçi. Geniş bir kitleye sahip kullanıcılar bu sayının daha fazla olmasını istiyor. Whatsapp’ ta bu seslenişe cevap vererek yeni bir güncelleme ile bu sayıyı çok ama çok daha fazla yaptı.

WhatsApp grup sayısı

Şirket Whatsapp kullanıcıları Whatsapp’ ın kurumsal uygulamasına geçmeden normal uygulama ile artık büyük bir ağa sahip olacaklar.

Grup sayısını arttırma! Grup özelliği bazen iyi olurken bazende çok kötü yanları olabiliyor. Sürekli gelen bildirim mesajları bazen canımızı sıkabiliyor. He çoklu gruplara sahipseniz vay o zaman halinize. Bildirim seslerini kapatma veya grubu sessize alma gibi ayarları yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Whatsapp grup görüşmeleri içinde ilerleyen zamanlarda başka yeniliklerde gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Cep telefondan 155 ve 154 neden aranmıyor

Üç haneli numaralar ülkemizde çok yaygın olarak kullanılıyor. Bazı durumlarda çok acil olan sevdiklerimiz için önemli duruma gelen 3 haneli numaralar için birçok telekomünikasyon bu kapsamda hizmet vermektedir. Telefon operatörleri tarafından sağlanan hizmet doğrultusunda cep telefonlarımızdan dilediğimiz zaman 3 haneli numaraları arayabiliyoruz. Başımıza bir olumsuzluk gelmesi halinde polisten yardım almamız […]

Subscribe US Now