WhatsApp kişileri takip etme

Whatsapp’ ta rehberdeki her hangi birini takip etmek için bazı uygulamalardan yararlanabiliyorsunuz. Ama bu uygulamalar daha sonra güvenlik konusunda sıkıntı çıkarabiliyor. Veri güvenliğinin olduğuda şüpheli. Gelelin Whatsapp kişi takip programına.

Chatwach adlı bir uygulama ile istediğiniz kişinin Whatsapp’ ı ne zaman kullandığını, ne zaman kapattığını ve mesajlaştığını görebiliyorsunuz. Bu uygulama casus yazılım olarak’ ta kullanılmakta.

Programın iOS iPhone sürümü mevcut. Android için net belli değil.

Whatsapp kişi takip uygulaması

Uygulama ile ne zaman uyuduğu ve mesajlaştığını bir bildirim ile kullanıcıya bildirmekte. Uygulama ücretli olarak indirmeye açık. Tabi ücretsiz bu tarz uygulamalarda olabilir. İyi bir araştırma yapmak lazım. Mağaza dışındaki uygulamalara da dikkat etmek gerekir.

Bu aralar veri güvenliği ile ilgili çok sayıda haber yayınlanmakta. Hatta önemli şirketlerin kullanıcı bilgilerinin satışını yaptığı dahi gündemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Instagram hesap yedeği alma

Instagram’ a geçtiğimiz haftalarda gelecek bazı önemli özellikler hakkında yayınladığımız bir haberimizde bu özelliklerin içerisindeki bir özellik kullanıcıların çok ilgisini çekti. Nedir bu yenilik? Geçtiğimiz aylarda yedekleme konusunda bir görüntü sızdırılmıştı. Daha doğrusu bir kullanıcı tarafından tespit edilmişti. Bazılarına göre hayat kurtaracak yenilik geliştirme aşamasında. Yedek alma! Instagram, hesap yedekleme […]

Subscribe US Now