WhatsApp kullanımı yasaklandı nasıl açılır

Whatsapp hesabım yasaklandı yani “telefon numaranızın Whatsapp kullanımı yasaklandıysa” şeklinde bir uyarı geldiyse, 72 saat geçtiğinde Whatsapp’ ta yer alan kişiler artık görülmeyecek ve onlarda sizi artık göremeyecek.

Bu mesaj geldiğinde birde destekle iletişime geçmeniz öneriliyor. Destek nedir diyenler bu Whatsapp’ ın mail adresine sorunu anlatan bir e-postayla başvurmak.

WhatsApp neden yasaklanır ki?

Şirket politikalarına aykırı sorunlardan dolayı. Şikayet edilmiş olabilirsiniz. Açık videolar ve resimler paylaşıldığında, birine hakaret ve tehdit ettiyseniz, kişisel haklarda ihlaller varsa, Whatsapp’ ı dolandırıcılık yöntemlerine bulaştırılıyor ise ve diğer tüm kurallara aykırı bir yanlışınız varsa hesabınız kapatılır.

Hesabım yanlışlıkla kapatıldıysa nasıl açılır?

Support@ whatsapp.com’ a durumu açıklayıcı bir diller yazıp yardım isteyiniz. Araştırma yapılırsa biraz zaman alınabilir. Eğer uygun görülürse tekrar hesap inceleme adımında kalır ve duruma göre sonuçlanır.

Yazıyla alakalı yasaklı Whatsapp hesabı ve WhatsApp kullanımı yasaklandı haberlerini inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Apple kimliği işlemleri

Apple kimliği ile ilgili işlemler! iPhone kullanıcıları için Apple kimliği işlemleri önem arz etmekte. Bununla ilgili kısa bir bilgilendirmeye yer verdik. Apple, güvenlik prosedürlerini en üst düzeyde tutan ve teknolojik gelişmeleri şirket içerisinde barındıran bir hizmet politikası gerçekleştirmektedir. Bu yüzden Apple kimliği alındıktan ve cihaz kullanılmaya başlandıktan sonra, Apple servislerine […]
iphone kimliği işlemleri

Subscribe US Now