WhatsApp parmak izi okuyucu kullanımı geliyor

WhatsApp parmak izi okuyucu dönemi başlıyor. Artık WhatsApp uygulaması daha güvenli hale geliyor. WhatsApp parmak izi okuyucusu çalıştırma geliyor!

1-2 Aydır gündemde olan parmak izi ile giriş güvenliği kısa sürede kullanıcılarıyla buluşacak. Artık başkaları WhatsApp mesajlarını göremeyecek. WhatsApp mesajları gizlemek gibi yöntemler daha az kullanılacak.

WhatsApp uygulaması her ne kadar güvenli gibi dursa da mesajların okunmaması için tam bir güvenlik alınmamaktaydı. Yani birinin eline telefon geçtiğinde ve telefonda ekran kilidi yoksa özel mesajlar okunmasına davet çıkarıyordu. Şimdi yapılan çalışmayla daha güvenilir bir hal alacak.

WhatsApp parmak izi okuyucu kullanımı

WhatsApp parmak izi dönemi beta testinde. Tam sürüm haliyle güncellemeyle gelecek.

WhatsApp parmak izi okuyucu iPhone ve Android için aynı anda gelmeyebilir. Genelde ilk Android için yayınlanabiliyor. Bakalım ilk çıkış görüntülerini paylaşmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Xiaomi katlanabilir telefon en iyisi

Xiaomi’ nin katlanır telefonu, şirketten bir teaser videosunda yayınlandı. Xiaomi şirket kurucu ortağı ve başkanlarından Lin Bin, Weibo’ da yaklaşık 2 dakika süren bir video ile katlabilir telefonu için ayrıntılarıyla paylaştı. Cihazın her iki tarafı da bir tablet form faktöründen daha kompakt bir telefona dönüştürmek için geriye doğru katlanabilir durumda. […]
Xiaomi katlanabilir telefonu

Subscribe US Now