WhatsApp yüksek öncelikli bildirimler nasıl kullanılır?

WhatsApp’ ta önemli bir özellik test aşamasında. Artık önemli mesajlarınızı kaçırmayacaksınız.

Önemli mesajları malum önemsiz mesajlardan dolayı kaçırabiliyoruz. Hele ki katıldığımız grupların sayısı fazlaysa. Ard arda gelen mesajlar önemli mesajların kaçmasına neden oluyor. İşte WhatsApp’ ta bunun önüne geçmek için yeni bir özelliği test ediyor.

WhatsApp yüksek öncelikli bildirimler özelliği nedir? Önce den rehberdeki bazı kişileri önemli listesine eklediğinizde, onlardan gelen mesajlar ve bildirimler ekranda sabitlenecek. Önemsizler altta kalacak. Yani öncelik sıralaması olacak.

Yüksek öncelikli bildirimler indirme adresi

Yüksek öncelikli bildirim özelliği şu an Android telefonlar için beta sürümü yayınlandı. Sizde beta testine katılarak yeni özelliği test edebilirsiniz.

Test sürümü 2.18.117 olarak yer almakta. Android cihazlar için kayıt olma adresi play.google.com/apps/testing/com.whatsapp

Yüksek öncelikli güncellemesinden sadece Android telefonlar yararlanabilmekte. iOS sürümü kaynaklı durumdan şu an için iPhone telefonlarda bu özellik kullanılamayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

WhatsApp sohbetleri arşivleme

Whatsapp sohbet arşivleme özelliği, sohbet ekranında yer alan ve seçilen sohbetin gizlenmesini ve tekrardan ihtiyacın olması durumunda tekrar ulaşma durumu mümkündür. En doğru hizmeti almak için grup ya da kişi sohbetinin arşivlenmesi gerekir. Whatsapp bir sohbetin arşivlenmesi nasıldır? Whatsapp yedek alma! Sohbet ekranında yer alan, arşivlenmek istenen sohbetin üzerinin sağdan […]

Subscribe US Now