Clash of Clans Mobil Oyun İncelemesi

Hulusi Er

Günümüzde mobil oyunlarına ilgi oldukça fazladır. Mobil dünyası gelişim gösterirken binbir çeşitli oyunlarıda görebiliyoruz. Onlardan biri olarak ise Clash of Clans Mobil Oyun karşımıza çıkıyor.

Online kanallar aracılığı ile sorunsuz olarak oynanabilen strateji oyunudur. Oldukça fazla keyifli olduğundan dolayı oyunu her an her saniye oynamak için can atabilirsiniz. Oyunun Google Play üzerinde ki ilgisine baktığımızda Google Play Store üzerinde 10 milyon ile 50 milyon arasında indirme geçmişine sahip olması büyük bir başarıdır.

Oyunun konusu, genel strateji oyunlarıyla hemen hemen aynıdır. Alanlarınızı kontrol altında tutarak savunmak için havan toplarından okçu kulelerine kadar her şeyi oyun esnasında sorunsuzca kullanabilmektesiniz.

Hava saldılarına karşı oyunda yer alan pek mekanizmalara başvurarak cepheye saldırıda bulunabilmektesiniz. Bölgelere saldırıda bulunabilmeniz için oyun esnasında ihtiyaç duymuş olduğunuz asker üretimini de yapabilmektesiniz. Alanınızın görsel yönden daha güzel olmasını istiyorsanız  çiçekler, bayraklar dikebileceksiniz.

Clash of Clans  Oyuna Ait Bilgiler

Clash of Clans  4.0.3 Android sürümü ve üstü sürümlerde rahatlıkla oynayabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda  87 MB boyutuna sahiptir. Oyuna yeni güncellemeler eklenmiştir.  Güncellenen özelliği sayesinde karanlık büyü fabrikasından üç tane  daha büyü yapabilmeniz artık mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Quantum Break Oyunu İncelemesi

Remedy klasiği türü olarak oyun dünyası içerisinde yer bulanlardan birisi de Quantum Break oyunu oluyor. Adını ilk defa  2013 yılının E3 fuarında duymuş olduğumuz oyun, 2016 yılında oyun tutkunlarına sunuldu. Oyunun 2013 yılında gösterilen versiyonu ile geçen sene sürülen oyun arasında bir takım farkların olduğunu görebiliyoruz. Oyunun ana karakterine kadar […]

Subscribe US Now