Efsane Tekken Oyunu Android ve iOS İçin Geliyor

Hulusi Er

İlk olarak 1994 yılında oyun severlerle buluşan ve o yıldan bu yana milyonlarca kişinin severek oynadığı Tekken serisi artık Android ve iOS sürümünde.

BANDAI NAMCO tarafından 1994 yılında ilk kez yayınlandıktan bu güne kadar farklı isimlerde 14 seri olarak oyun severlerle buluşan efsane Tekken oyununun Android ve iOS platformuna geleceğinin müjdesi verildi. Son olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için Tekken 7’yi yayınlanan oyunun yapımcıları Android ve iOS platformlarında da yerlerini alarak gelişen ve değişen teknolojiden geri kalmamayı amaçlıyor.

Tekken oyununun mobil platformlarda 100 karakterle yer alacağı öğrenilirken, oyunun direkt dövüş konseptli olmayacağı ifade ediliyor. Ücretsiz olarak oyun severlerle buluşacak oyunda oyun içi satın alma seçenekleri yer alacak. 139 dolara kadar oyun içi satın alma özelliği bulunan Tekken’in mobil platformlarda yayınlanma tarihi henüz tam olarak bilinmiyor; fakat oyunun hayranları şimdiden merakla beklemeye başladılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Android Cihazlarda Yeni Dönem: Samsung Tarayıcı

Reklam engellemeyi teşvik edecek bu tarayıcı bir donanım devi sayesinde yakında Android cihazlarda olacak. Samsung’un mobil tarayıcısı pek tanınmış bir tarayıcı konumunda değildir. Şirketten yapılan açıklama ile yazılımın artık sadece kendi cihazlarında veya Google’ın bazı Nexus ve Pixel modellerinde değil, Android’ i destekleyen bütük akıllı telefonlarda bu uygulamanın yer alacağını […]

Subscribe US Now