PewDiePie: Legend of the Brofist Oyun İncelemesi

Hulusi Er

Son dönemin en iyi oyunlarından biri olarak PewDiePie: Legend of the Brofist ön plana çıkıyor. YouTube’un en ünlü video oyun yorumcularından biri olarak tanınan  vlogger’ı PewDiePie’ın oyunu oyun listelerinin alt üst edilmesine neden oldu. Mobil oyunlar içerisinde en çok sevilen ve birinci sıraya yerleşen oyun olma başarısını elinde tutuyor. Ios ve Android için satın alınarak keyifli şekilde oynanabilir. Oyunun konusu da oldukça dikkat çekici ve keyif veren tarzda olduğundan dolayı artık hemen herkes bu yola yönelmeye başlıyor.

PewDiePie: Legend of the Brofist  Hikayesi

Oyunun hikayesine göz attığımızda ise burada ki amacımız takipçimizin köpeğini kim çaldığını bulmaktır. Oyun toplamda 2 platformda ilerleme kaydediyor. Engellere takılmadan geçmeniz oyunun en önemli kurallarından birisini oluşturuyor. Engellere takılmadan yolunuza devam ederken diğer yandan da karşınıza çıkan paraları toplamaya çalışın. . Böylece oyunda diğer kilitli içeriklerinde açılmasını sağlamış olacaksınız.

PewDiePie: Legend of the Brofist   Bilgileri

Oyun  71 MB özelliğine sahiptir. Ayrıca  1.4.0 sürüme sahipken,Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri olduğunu söylememiz mümkündür. Oyunu oynamak için satın alma girişiminde bulunacaklar içinde 15 TL gibi bir rakamdan sunulduğunu belirtmek isteriz. PewDiePie: Legend of the Brofist   fiyatı çok yüksek rakamdan sunulmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Apple’ın Mühendis Arama Metodu

Apple markası, dünyanın en önemli markalarından biri olarak göze çarpmaktadır. Şirket şu an en değerli şirketlerden biri olarak gözüküyor. Gitgide gelişen ve kendisine yenilik katan şirket hakkında tamamıyla bir donanım devi desek yanlış olmaz. Kendi bünyesinde çalıştıracağı insanları da kendisine özgü bir başvuru yoluyla seçtiklerini görüyoruz. Dünyanın en önemli şirketlerinden […]

Subscribe US Now