WhatsApp Web Sürümü İçin O Özelliği Aktif Etti

Şahin ÖZ

Geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alınan dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri WhatsApp, web sürümü için yeni bir özellik getirdi.

İlk olarak sadece akıllı telefon uygulaması olarak yayınlanan ve Facebook’un satın almasıyla beraber yazılımı geliştirmeye devam eden WhatsApp, daha sonra web sürümünü de yayına almış ve telefondan okutulan QR kodu ile masaüstü bilgisayarlar üzerinden de anlık mesajlaşmayı aktif hale getirmişti.

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp Web için gelen yeni güncelleme sayesinde artık listemizdeki kişilerin videolu ve fotoğraflı yaptıkları durum güncellemeleri görülebilecek.

Snapchat’i kopyaladığı için eleştirilen ve durum güncellemesi özelliği bir çok üyesi tarafından kullanılmamasına rağmen yayında tutmaya devam eden WhatsApp, şimdi de web sürümüne durum güncellemesini görme özelliği getirdi. Daha aktif kullanılması için yeni güncellemeler getirmesi beklenen WhatsApp’ın bu durumu kullanıcılarına kabul ettirmesi oldukça güç görünüyor.

Sadece WhatsApp Web için gelen bu yeni özelliğin önümüzdeki günlerde Windows ve macOS uygulamalarına da gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Efsane Tekken Oyunu Android ve iOS İçin Geliyor

İlk olarak 1994 yılında oyun severlerle buluşan ve o yıldan bu yana milyonlarca kişinin severek oynadığı Tekken serisi artık Android ve iOS sürümünde. BANDAI NAMCO tarafından 1994 yılında ilk kez yayınlandıktan bu güne kadar farklı isimlerde 14 seri olarak oyun severlerle buluşan efsane Tekken oyununun Android ve iOS platformuna geleceğinin […]

Subscribe US Now