Bitcoin müşteri hizmetleri telefon numarası

Bitcoin müşteri hizmetleri telefon numarası

05/12/2017 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

Bitcoin müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası bulunuyor mu? Bitcoin destek hattı ve yardım alabileceğim bir iletişim kanalı var mı?

Bitcoin, sanal maden yani sanal para birimi olarak verilen ad. Dünya çapında çok ama çok hızlı büyüyen sanal bir ekonomiye sahip diyebileceğimiz resmi olmayan sistem.

Türkiye Bitcoin tarafı! Diyanet’ in caiz değil açıklaması bu sistemlere yaklaşımı azda olsa yavaşlattığı görülmekte.

Bitcoin Türkiye için sadece Bitcoin satışı yapılmakta. Yani alt para birimleri alımı satımı yapılamamakta. Tabi şimdilik…

Bitcoin özel destek hattı…

Bitcoin müşteri hizmetleri telefon numarası

destek alma

Bitcoin müşteri hizmetleri

Bitcoin hakkında çoğu insan net bilgiye sahip değil. Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin nasıl satılır? Bitcoin nasıl gönderilir? Yurt dışı sitesine kod transferi yani Bitcoin aktarımı nasıl yapılır? bilgiye sahip değil.

Yanlış bir işlem paranızın uçup gitmesine neden olabilir! Örnek olarka transfer sırasında kopyaladığınız kodu yanlış yazdıysanız paranın akibeti belli olmayabilir. Tabi işlem yaptığınız site ilgilenmezse!

Bitcoin alımı yapmadan önce destek almanız önerilir! Site içerisinde önerdiğimiz telefon numarası ile konu hakkında bilgi alabilir ve isterseniz birlikte alım yapabilirsiniz.

Bitcoin üyelik işlemleri içinde yardım alabilirsiniz.

Bitcoin telefon numarası var mı? Türkiye sitelerini incelediğimizde genelinde bulunmuyor. Sadece canlı destek ya da iletişim destek talebi yer almakta.