Instagram iletişim müşteri hizmetleri numarası

Instagram iletişim müşteri hizmetleri numarası

04/03/2018 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

Instagram iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası arayanlar ve e-posta şikayet adresleri arayanlar için haberimizi inceleyebilirsiniz. Instagram’ a ulaşamıyorum ve çağrı merkezi gibi bir hizmetin olmadığından nereyle iletişime geçeceğinizi bilmiyorsanız haberimizde bazı iletişim kanallarına yer verdik. Alternatif olarak’ ta özel destek hattı teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Instagram, Facebook ile git gide büyümeye devam ediyor. 2012 Yılında Facebook tarafından satın alındı. İlk yıllarda Facebook aldığınıa pişman olsa da ilerleyen yıllarda emeğinin karşılığını fazlasıyla aldı.

Instagram müşteri hizmetleri

Özel destek hattı, haber içerisinde geçmekte. Bu hattan 7 gün ve 24 saat yardım alabileceğiniz deneyimli personelle sorunların analizi ve çözümleri üretilmekte. Normal instagram kanalları ile çoğu sorun için ulaşıyorsunuz ya da hangi formu dolduracağınızı bilemeyebiliyorsunuz. İşte bu adımları sizin adınıza önerilen çağrı merkezi yapmakta.

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye dahil dünya genelinde bulunmamakta. Sadece yardım seçeneklerinden dolduracağınız başvuru formları üzerinden geri dönüş beklenmekte. Yasal durumlar içinde bulunduğunuz resmi kanallar üzerinden instagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram iletişim

Instagram iletişim seçenekleri

Alabileceğiniz yardım seçenekleri: Instagram hesabım çalındı, şifre sıfırlama nasıl yapılır ya da yapamıyorum, mail adresim çalındı, kişisel bilgilerim hacklendi, instagram’ daki videoları ve fotoğrafları kaldırmak istiyorum, instagram şikayet etme, instagram zaman aşımı hatası, instagram bir hata oluştu daha sonra tekrar dene sorunu ve hesap açma kapatma adımları…

destek alma

Facebook’ un bu ağı satın almasından sonra kademli şekilde büyümesi dikkatleri çekmişti. İlk zamanlarda şirketin kendisi dahi bu alışverişten memnun değildi. İstediği başarıyı elde edemediklerini düşünen Facebook, önemli değişimlerle istediğini aldı. Ama en büyük eksiklerinden biri sıkıntıları iletebileceğiniz doğru dürüst bir destek bölümünün olmaması. Şöyle 444 444 şeklinde veya 0850 11111 gibi numara arayanların olduğunu söyleyelim.

Uygulamanın akıllarda çoğunlukla fotoğraf paylaşımı algısı oluşmuştur. Zamanla farklı özellikler eklense de bu yerleşen algı zor kırılıyor. Çıkardığı bazı özelliklerde istediği başarıyı elde edemeyen şirketin yakın zamandır TikTok ile rekabet etmek için bazı düzenlemeleri olsa da bir türlü yakınına ulaşamadı. Ama kısa bir zaman önce veri ihlaliyle gündemde olan TikTok’a yaptırım mesajları gelmesiyle işte instagram’ a gün doğdu. Bu aralar önemli bir çalışmayı test ediyor.

Virüsle uygulamalardaki kullanım oranında ciddi büyümeler var. Her uygulama az veya çok bu pastadan payını aldı.

Erişiminiz olmayan hesap üzerinden Instagram şikayetlerinde iletişime geçebileceğiniz az bir form bulunmakta ve bunları aşağıya ekleyeceğiz. Yasal bir durumla karşılaşırsanız mahkemenin yolunu tutmanızı öneririz.

Müşteri hizmetleri, instagram dahil hemen hemen hepsinde ne yazık ki bulunmamakta ve bazılarının yardım köşeleri sıradan olduğunu belirtelim. Açılan taleplere de dönüşler bazen hiç yapılmadığı görülebiliyor.

Destek iletişim URL bağlantıları:

  • help.instagram.com/contact/151081798582137
  • help.instagram.com/contact/636276399721841
  • help.instagram.com/contact/584460464982589
  • help.instagram.com/contact/505535973176353
  • datarequests@support.instagram.com

Bunlar örneklerden bazıları ve yardım kısmındaki seçenekleri inceleyerek daha fazlasını bulabilirsiniz. Ama bir hesap çalınma başvurusuyla alakalı bir bir seçenek size sunmuyorlar.