iPhone telefon görüşmelerini kaydetme

iPhone telefon görüşmelerini kaydetme

30/01/2018 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, 6s, iPhone 7 / Plus, iPhone 8 ve iPhone X cep telefonlarında telefon görüşmesi yaparken gelen aramaları kaydetmek istiyorsanız aşağıda önerdiğimiz uygulamayı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Apple iOS Çağrı kaydetme programını buradan itunes.apple.com/us/app/call-recorder-intcall/id521680097?mt=8 ücretsiz indirebilirsiniz.

iPhone ses kaydetme programı

destek alma

Çağrı kaydetme uygulaması Apple’ın uygulama mağazası App Store’da bulunmaktadır. Call Recorder –  IntCall uygulaması ile arama konuşmaları kaydettikten sonra tekrar wav uzantılı dosyayı dinleyebilir ya da e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Uygulama bildiğim kadarıyla 45 dakikadan uzun konuşmaları kayıt edemiyor.

Tüm görüşmeleri kaydederek kaydın üstüne tıklayarak çağrıyı dinleyebilirsiniz. İsterseniz görüşme kaydını kimse silmemesi için kilitleyebilirsiniz. Kayıtları pro sürümü ile mail gönderebiliyorsunuz. Görüşme bittikten sonra kayıt edip edilmeyeceği sorulur.

Alternatif farklı uygulamaları da araştırabilirsiniz. Görüşmeler karşı tarafın onayı olmadan yapıldığında suç teşkil edebiliyor.