Merakla Beklenen Telefon: Samsung Note 8 Yayınlandı

Merakla Beklenen Telefon: Samsung Note 8 Yayınlandı

21/08/2017 Kapalı Yazar: Cevat Faik
destek hatti

Tüm dünyanın şu an gözü Samsung Galaxy Note 8’in ne zaman çıkacağına kilitlenmiş durumda. Galaxy Note 8 hayranları, Galaxy Note 7’nin ağustos ayında çıkmış olmasından dolayı heyecanlı oldukları görülmektedir. Geçtiğimiz sene Note serisinden büyük şikayetler alan donanım devinin Galaxy Note 8’de neler sunacağı  ve telefonu ne zaman tanıtacağı merakla bekleniyor.

Heyecana neden olan bir neden de Galaxy Note 8’in çift kamera özelliğinin sızdırılmış olması olarak gözüküyor. Note 7 cihazında yaşanan patlamalardan dolayı oldukça zarar gören donanım devi Apple markası ile girdiği rekabette oldukça gerilerde kalmıştı.

Samsung’un bu sene içerisinde çıkarttığı S8 ve S8 Plus modellerinin satış rakamlarının oldukça başarılı olması firmanın yeni atılımlara yelken açtığını gösterdi. Yaşanan patlamalardan sonra bütün Galaxy Note 7 modellerini geri çağıran firmanın bu yılın son çeyreğinde ise yeni modeli Note 7’leri piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni çıkacak Galaxy Note 8 modelinde ise  çift kamera özelliği ile sızdırılan diğer bir özellik ise onun altında yer alacak parmak izi okuyucu sensörünün de telefonda yer alacağı belirtilmektedir.

destek alma

Ekran gövde kullanım alanı ile kullanıcılarına daha fazla yer ayırması beklenen Samsung firmasının telefonda çift kamera özelliğinden başka neler getirceği şimdilik merak konusu olarak gözükmektedir. Cep telefonlarında kullandığı kalemler ile dikkat çeken firmanın bu modelinde de kalemlerin olacağı belirtilmektedir.

Samsung Galaxy Note 8’in yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. 2017 yılının son çeyreğinde ya da 2018 yılının ilk başında bu telefonların tanıtıldığını görebiliriz.