Panoya kopyalandı ne demek nereye kopyalandı

Panoya kopyalandı ne demek nereye kopyalandı

15/03/2018 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

iPhone cep telefonda, Huawei veya Xiaomi panoya kopyalandı ne demek oluyor diyenler oluyor. Özellikle Panoya kopyalandı diyor ama nereye kopyalandı bulamıyorum. Peki fotoğraf, video, Whatsapp mesajı, SMS mesajları ve kopyalanan metin nereye atıyor?

Twitter, Instagram, YouTube ve Facebook panoya kopyalandı uyarısı ekrana geldiyse ve nereye kopyalandığını bilmiyorsanız kısaca “panoya kopyalandı ne demek” yer vereceğiz.

Kopyalama işlemi adet olarak 10 – 15 olabilir. Önbelleği sildiğinizde veya önbellek temizleme uygulaması kullanıldığında kopyalanan nesle siliniyor.

Panoya kopyalandı nedir?

Pano kopyalandı nedir? Bir yazının veya görselin kopyalandığı zaman önbelleğe alınmasına denir. Kısaca telefonun belleğinde geçici olarak kalır. Bazıları durumun karışık olduğunu düşünüyor. Halbuki karıştıracak bir şey yok. Kopyalananı görmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız. www.teknolojikhaber.net

destek alma
  • Boş bir metin dosyası açın.
  • Bu telefondaki not uygulaması olabilir. Mesajlar bölümü olabilir. Ya da Whatsapp’ ta birine yazdığınız alan olabilir.
  • Biz not defterini açtık.
  • Parmağımızla not defterinde boş alana basılı tuttuk.
  • Sonra ekrana gelen “Yapıştır” seçeneğine dokunduk.

Panoya kopyalandı nereye kopyalandı?

Kopyalanan ne olursa olsun ekrana gelecektir. Tabi işlem yaptığınız alanın desteklemesi gerekiyor. Yani kopyalanan yazıysa not defteri olabilir. Ama fotoğrafsa Whatsapp ya da görsel uygulamalar kullanılabilir.

Panoya koplayandı iPhone, Panoya kopyalandı Samsung Galaxy S5, S6, S7, S8,S9, Note, HTC, LG, Sony Xperia, Huawei Asus Zenfone, Vestel, Nokia ve diğer modeller…

Sosyal ağlar için panoya kopyalandı Facebook, Instagram panoya kopyalandı ve Twitter…