Clubhouse hesap silme telefon yerine bilgisayardan

Clubhouse hesap silme telefon yerine bilgisayardan

06/02/2021 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

Virüs sebebi ile son zamanlarda sosyal hesaplarda daha fazla vakit geçiriliyor. Aşırı kullanım saatlerinde arada bir problemler yaşanabiliyor. Bu içerikte Clubhouse hesap silme nereden yapılıyor diyenlerin arayışına son vereceğiz.

Clubhouse uygulamasının bir ünlünün paylaşımıyla ülkemizde ve çok sayıda bilinmeyen yerlerde duyulmasını sağladı. Ücretli kullanımdan ve işine yaramayanların yükledikten kısa süre sonra Clubhouse hesap kaldırmak için ilgili seçenekleri aradığını gördük. Bizde Windows üzerinden nasıl yapılır resimli örnekle anlattık.

En son iPhone desteğinin olduğunu biliyoruz ve Android içinde henüz çalıştığını duymadık. Bu da daha geliştirme aşamasının devam ettiğini gösteriyor.

Program ne kadar güvenilir diye merek edeniniz varsa şu an için hiç birine kimse garanti veremez. Hele hele yurt dışında hizmet verenlerin hepsine şüphe ile bakılabilir.

Clubhouse hesap nasıl kapatılır ya da kapatılabiliyor mu sorunuz için:

destek alma
  • Chrome üzerinden app.clubhouse.io sitesine giriniz.
  • Giriş yapıp aşağı sol tarafta bulunan profilin işaretine tıklayın.
  • “Settings” yani ayarlara geçin.
  • “Delete Account” ile silmek için onaylayınız.

Clubhouse silemiyorum ya da kapatamıyorum şikayetlerinde;

İşlemleri tarayıcıyla yapınız. Bilgisayardan da deneyiniz ve aşırı işlem yapanlarda belli bir saat aralığında giriş olmayabilir.

Farklı internet ve cihazlarda denedikten sonra sıkıntı yaşayanların clubhouse.io/contact sayfasını incelemelerini öneriyoruz.

Clubhouse hesap silme telefon yerine bilgisayardan