2017 İlk Yarısı Teknolojik Gelişmeler Baş Döndürdü

2017 İlk Yarısı Teknolojik Gelişmeler Baş Döndürdü

20/08/2017 Kapalı Yazar: Müşteri Hizmetleri
destek hatti

İnsanlığı rahat ettirme ve geleceği inşa etme hedefinde olan teknoloji şirketleri , teknolojik gelişmeleri yenilikçi yaklaşımlarla birlikte ileri sürmeye başlamışlardır. Tabiki de bunların başında mobil cihazlar gelmektedir.

Bütün telefon markaları yaz sezonunun açılmasıyla birlikte, yeni model ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya başlamışlardır. iPhone 8, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 3310, Samsung galaxy S8 ve S8 plus, Samsung Galaxy Note 8, LG 6, LG 6+ gibi telefonlar şu an telefon sektöründe yavaş yavaş yerlerini alıp, bazıları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bu büyük markalar, yeni modellerini  çeşitli özellikler ve renklerle birlikte eski modellere oranla daha da geliştirerek piyasaya sunmaktadırlar.

Çoğunda en öne çıkarılan kavram ise güvenlik olarak öne çıkmaktadır. Bunun için farklı yöntemler deneyen markalar; yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve şifrelemelere ise genellikle telefonlarında yer vermektedir.

destek alma

Yaz döneminde oyun meraklılarının heyecanla beklediği oyunlar da piyasaya sürülmüştür. FarCry 5, Assassins’s Creed Origins, Spor oyunları olan NBA 2K18, FIFA 2018, PES 2018, GTA VI, Mount & Blade Bannerlord, Spider-Man 2018, Metro Exodus, Need for Speed Payback, Battlefront 2 bu heyecanla beklenen oyunlar olarak gösterilebilirler. Hepimizin zevkle oynadığı bu oyunlar, yeni serileriyle sevenlerine gayet güzel zaman geçirtecekmiş gibi görünüyor. Playstation 4 Pro’nun da ülkemizde satışa sunulmasıyla birlikte konsol severler için de güzel zamanlar yakın gibi gözüküyor.

Bilgisayarlar açısından baktığımızda ise Google şirketinin Android tabanlı Pixel 3 bilgisayarını ileri süreceğini açıklaması piyasada heyecanla karşılandı. Birçok firmanın tablet ve bilgisayarlar üzerine çalıştığını biliyoruz. Kullanımı kolay olan cihazlara yönelen firmalar, yakın zamanda yeni fikirlerle karşımıza geleceklerdir.